czas w domu 11-15 maja 2020

P O N I E D Z I A Ł E K   11 MAJA

• piosenki mrs Karoliny: Farm Animals song
  • kontakt mailowy  do pani Marzenki: m.gliwinska@p64.edu.gdansk.pl – pani Marzenka służy pomocą: zachęcam do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
  • zajęcia pani Marzenki: opowiadanie czy wiecie skąd się biorą motyle? oraz film edukacyjny Jak narysować motyla?
  • zadania do wykonania: narysuj motyla zgodnie z instrukcją na filmie oraz rysuj po śladzie i pokoloruj motyl

• e-zajęcia z mrs Karoliną z grupy II „Króliczki” są w zakładce GALERIA
  • piosenki mrs Karoliny: I like to ride my bike oraz 5 little babies riding scooters
  • zadania mrs Karoliny: B-fortune teller
  • kontakt mailowy  do pani Dorotki: d.krefta@p64.edu.gdansk.pl i do pani Iwonki i.golowicz@p64.edu.gdansk.pl oraz do mrs Karoliny: k.dobkowska@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
  • zajęcia pani Dorotki: film  wiersz J. Brzechwy „Żaba
  • zadania do wykonania: pokoloruj do wyboru żaba1 oraz żaba2 oraz żaba3 oraz rysuj po śladzie  żaba4

• e-zajęcia z mrs Katalin z grupy III „Tygryski” są w zakładce GALERIA
  • kontakt mailowy  do pani Agnieszki: a.kuchta@p64.edu.gdansk.pl i do pani Ewy: e.czarniak@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
  • zajęcia pani Agnieszki: pani Agnieszka: zwierzęta domowe oraz słowa wiersza do nauki
  • zadania pani Agnieszki: połącz pary zwierzęta oraz wykonaj praca plastyczna

• piosenka mrs Hani: I have a pet oraz Letter X oraz Captain Seasalt letter X
  • pobierz zadania mrs Hani: letter S oraz Pets – sounds oraz Pets- letters
  • kontakt mailowy  do pani Marty: m.matczak@p64.edu.gdansk.pl i pani Joli: j.lorbiecka@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
  • zajęcia pani Marty: film o Maroko oraz przeczytaj ciekawostki Maroko a jutro pani Marta opowie o tym kraju
  • zadania dla dzieci: praca w podręczniku: dokończyć zaległości w cz.3 oraz  część 4, str 3,4,5,

ZAJĘCIA DODATKOWE:

ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE: kontynuacja terapii indywidualnej w tym tygodniu: dla dzieci o inicjałach MN; MG gr.III; NW oraz dla dzieci o inicjałach HW; ZU; RCR; JK; JK; TZ; MR; IŻ; MG gr. II;  JB; AB; MT oraz dla dzieci o inicjałach IP; MZ; oraz dla dzieci o inicjałach TG; JZM; DH; MB; WH; OM; NN; AD; EM; OW; JJ;  oraz dla dziecka o inicjałach FC

MUSICAL: jak podano 20 kwietnia 2020, zapraszamy nowych chętnych

SZACHY: jak podano 20 kwietnia 2020, zapraszamy nowych chętnych

POMOC PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA:  wsparcie psychologiczne oraz przemoc

W T O R E K  12 MAJA

• piosenki mrs Karoliny: Farm Animals song
  • zajęcia pani Marzenki: opowiadanie Gra w zielone oraz piosenka My jesteśmy żabki oraz słowa piosenki
  • zadania do wykonania: znajdź przysmak dla żabki labirynt

• piosenki mrs Karoliny: Pat a cake