czas w domu 11-15 maja 2020

Posted on

P O N I E D Z I A Ł E K   11 MAJA

GRUPA I

 • e-zajęcia z mrs Karoliną z grupy I „Kangurki” są w zakładce GALERIA
 • piosenki mrs Karoliny: Farm Animals song 
 • kontakt mailowy  do pani Marzenki: m.gliwinska@p64.edu.gdansk.pl – pani Marzenka służy pomocą: zachęcam do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Marzenki: opowiadanie czy wiecie skąd się biorą motyle? oraz film edukacyjny Jak narysować motyla?
 • zadania do wykonania: narysuj motyla zgodnie z instrukcją na filmie oraz rysuj po śladzie i pokoloruj motyl

GRUPA II

 • e-zajęcia z mrs Karoliną z grupy II „Króliczki” są w zakładce GALERIA
 • piosenki mrs Karoliny: I like to ride my bike oraz 5 little babies riding scooters  
 • zadania mrs Karoliny: B-fortune teller 
 • kontakt mailowy  do pani Dorotki: d.krefta@p64.edu.gdansk.pl i do pani Iwonki i.golowicz@p64.edu.gdansk.pl oraz do mrs Karoliny: k.dobkowska@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Dorotki: film  wiersz J. Brzechwy „Żaba 
 • zadania do wykonania: pokoloruj do wyboru żaba1 oraz żaba2 oraz żaba3 oraz rysuj po śladzie  żaba4 

GRUPA III

 • e-zajęcia z mrs Katalin z grupy III „Tygryski” są w zakładce GALERIA
 • kontakt mailowy  do pani Agnieszki: a.kuchta@p64.edu.gdansk.pl i do pani Ewy: e.czarniak@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Agnieszki: pani Agnieszka: zwierzęta domowe oraz słowa wiersza do nauki
 • zadania pani Agnieszki: połącz pary zwierzęta oraz wykonaj praca plastyczna

GRUPA IV

 • e-zajęcia z mrs Hanią z grupy IV „Sowy” są w zakładce GALERIA
 • piosenka mrs Hani: I have a pet oraz Letter X oraz Captain Seasalt letter X
 • pobierz zadania mrs Hani: letter S oraz Pets – sounds oraz Pets- letters
 • kontakt mailowy  do pani Marty: m.matczak@p64.edu.gdansk.pl i pani Joli: j.lorbiecka@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Marty: film o Maroko oraz przeczytaj ciekawostki Maroko a jutro pani Marta opowie o tym kraju
 • zadania dla dzieci: praca w podręczniku: dokończyć zaległości w cz.3 oraz  część 4, str 3,4,5,

ZAJĘCIA DODATKOWE:

ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE: kontynuacja terapii indywidualnej w tym tygodniu: dla dzieci o inicjałach MN; MG gr.III; NW oraz dla dzieci o inicjałach HW; ZU; RCR; JK; JK; TZ; MR; IŻ; MG gr. II;  JB; AB; MT oraz dla dzieci o inicjałach IP; MZ; oraz dla dzieci o inicjałach TG; JZM; DH; MB; WH; OM; NN; AD; EM; OW; JJ;  oraz dla dziecka o inicjałach FC

MUSICAL: jak podano 20 kwietnia 2020, zapraszamy nowych chętnych

SZACHY: jak podano 20 kwietnia 2020, zapraszamy nowych chętnych

POMOC PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA:  wsparcie psychologiczne oraz przemoc

W T O R E K  12 MAJA

GRUPA I

 • e-zajęcia z mrs Karoliną z grupy I „Kangurki” są w zakładce GALERIA
 • piosenki mrs Karoliny: Farm Animals song
 • kontakt mailowy  do pani Marzenki: m.gliwinska@p64.edu.gdansk.pl – pani Marzenka służy pomocą: zachęcam do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Marzenki: opowiadanie Gra w zielone oraz piosenka My jesteśmy żabki oraz słowa piosenki
 • zadania do wykonania: znajdź przysmak dla żabki labirynt
 • zajęcia pani Marty z programu „Podróże kulinarne” do ewentualnego wykorzystania: kulinarna podróż po MAROKO zajęcia pani Marty, z filmu dzieci dowiedzą się co ciekawego można zobaczyć w Maroko, poznają potrawy oraz przyprawy a na koniec proponuje marokańskie ciasteczka z czekolady i sezamu bez pieczenia! (pyszne) 🙂
 • zadania dla dzieci: kuchnia marokańska oraz herb Maroko oraz flaga Maroko

GRUPA II

 • e-zajęcia z mrs Karoliną z grupy II „Króliczki” są w zakładce GALERIA
 • piosenki mrs Karoliny: Pat a cake 
 • zadania mrs Karoliny: Bun activities oraz Pat a cake oraz przepis na kajzerki
 • kontakt mailowy  do pani Dorotki: d.krefta@p64.edu.gdansk.pl i do pani Iwonki i.golowicz@p64.edu.gdansk.pl oraz do mrs Karoliny: k.dobkowska@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Dorotki: piosenki do słuchania  Była sobie żabka mała oraz My jesteśmy żabki oraz Żaby aby aby oraz Żabie kroki
 • zajęcia pani Marty z programu „Podróże kulinarne”: kulinarna podróż po MAROKO zajęcia pani Marty, z filmu dzieci dowiedzą się co ciekawego można zobaczyć w Maroko, poznają potrawy oraz przyprawy a na koniec proponuje marokańskie ciasteczka z czekolady i sezamu bez pieczenia! (pyszne) 🙂
 • zadania dla dzieci: kuchnia marokańska oraz herb Maroko oraz flaga Maroko

GRUPA III

 • e-zajęcia z mrs Katalin z grupy III „Tygryski” są w zakładce GALERIA
 • kontakt mailowy  do pani Agnieszki: a.kuchta@p64.edu.gdansk.pl i do pani Ewy: e.czarniak@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Agnieszki: gra planszowa z panią Agnieszką oraz wzór gry do wykorzystania 
 • zadania do wykonania: ćwiczenia grafomotoryczne oraz orientacja oraz dorysuj resztę
 • zajęcia pani Marty z programu „Podróże kulinarne”: kulinarna podróż po MAROKO zajęcia pani Marty, z filmu dzieci dowiedzą się co ciekawego można zobaczyć w Maroko, poznają potrawy oraz przyprawy a na koniec proponuje marokańskie ciasteczka z czekolady i sezamu bez pieczenia! (pyszne) 🙂
 • zadania dla dzieci: kuchnia marokańska oraz herb Maroko oraz flaga Maroko

GRUPA IV

 • e-zajęcia z mrs Hanią z grupy IV „Sowy” są w zakładce GALERIA
 • piosenka mrs Hani: Here comes the fire truck oraz Letter Y oraz Captain Seasalt letter Y
 • pobierz zadania mrs Hani: letter Y oraz Fire truck
 • kontakt mailowy  do pani Marty: m.matczak@p64.edu.gdansk.pl i pani Joli: j.lorbiecka@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Marty z programu „Podróże kulinarne”: kulinarna podróż po MAROKO zajęcia pani Marty, z filmu dzieci dowiedzą się co ciekawego można zobaczyć w Maroko, poznają potrawy oraz przyprawy a na koniec proponuje marokańskie ciasteczka z czekolady i sezamu bez pieczenia! (pyszne) 🙂
 • zadania dla dzieci: kuchnia marokańska oraz herb oraz flaga

Ś R O D A  13 MAJA

GRUPA I

 • e-zajęcia z mrs Karoliną z grupy I „Kangurki” są w zakładce GALERIA
 • piosenki mrs Karoliny: I have a pet
 • kontakt mailowy  do pani Marzenki: m.gliwinska@p64.edu.gdansk.pl – pani Marzenka służy pomocą: zachęcam do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Marzenki: film nauka kształtów oraz piosenka Figury geometryczne 
 • zadania do wykonania: pokoloruj koło, trójkąt oraz kwadrat, prostokąt oraz rysuj po śladzie

GRUPA II

GRUPA III

 • e-zajęcia z mrs Katalin z grupy III „Tygryski” są w zakładce GALERIA
 • kontakt mailowy  do pani Agnieszki: a.kuchta@p64.edu.gdansk.pl i do pani Ewy: e.czarniak@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Agnieszki: taneczne inspiracje oraz taneczne inspiracje
 • zadania do wykonania: wycinanie i sklejanie elementów w całość kot oraz pies

GRUPA IV

 • e-zajęcia z mrs Hanią z grupy IV „Sowy” są w zakładce GALERIA
 • piosenka mrs Hani: The Wheels on the Bus oraz Letter Z oraz Captain Seasalt letter Z
 • pobierz zadania mrs Hani: letter Z
 • kontakt mailowy  do pani Marty: m.matczak@p64.edu.gdansk.pl i pani Joli: j.lorbiecka@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Marty z programu „Dzieci świata – podróże kulinarne”: zabawa z Maroka oraz w ramach przypomnienia kolorowanka Dzieci Świata 
 • serdeczne życzenia urodzinowe dla Jasia wraz z piosenką Happy BirthdayZnalezione obrazy dla zapytania: tort rysunki

C Z W A R T E K   14 MAJA

GRUPA I

 • e-zajęcia z mrs Karoliną z grupy I „Kangurki” są w zakładce GALERIA
 • piosenki mrs Karoliny: A walk around the farm
 • kontakt mailowy  do pani Marzenki: m.gliwinska@p64.edu.gdansk.pl – pani Marzenka służy pomocą: zachęcam do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Marzenki: figury geometryczne: zagadki oraz wiersz „Pajacyk”  oraz  piosenka Fiku Miku
 • zadania do wykonania: pokoloruj pajacyk 

GRUPA II

 • e-zajęcia z mrs Karoliną z grupy II „Króliczki” są w zakładce GALERIA
 • piosenki mrs Karoliny: What are you doing? oraz Dialogues
 • zadania mrs Karoliny: gra z rodzicami
 • kontakt mailowy  do pani Dorotki: d.krefta@p64.edu.gdansk.pl i do pani Iwonki i.golowicz@p64.edu.gdansk.pl oraz do mrs Karoliny: k.dobkowska@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Dorotki: film edukacyjny Życie żab oraz e-bajka Żaba i wół 

GRUPA III

 • e-zajęcia z mrs Katalin z grupy III „Tygryski” są w zakładce GALERIA
 • kontakt mailowy  do pani Agnieszki: a.kuchta@p64.edu.gdansk.pl i do pani Ewy: e.czarniak@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Agnieszki: gimnastyka buzi i języka z panią Agnieszką 
 • zadania do wykonania: ćwiczenia grafomotoryczne oraz kolorowanki dla chętnych ryba oraz wąż oraz papuga 

GRUPA IV

 • e-zajęcia z mrs Hanią z grupy IV „Sowy” są w zakładce GALERIA
 • piosenka mrs Hani: Brush your teeth
 • pobierz zadania mrs Hani: gra matematyczna (zęby)  oraz praca plastyczna szczotkowanie
 • kontakt mailowy  do pani Marty: m.matczak@p64.edu.gdansk.pl i pani Joli: j.lorbiecka@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Marty z programu „Dzieci świata – podróże kulinarne”: kolorowanki dzieci świata Chińczyk oraz Hinduska oraz Hiszpanka oraz Japonka oraz Meksykanin oraz Peruwiańczyk oraz linki do tańca do muzyki Alvaro Soler, którego uczyliśmy się ale warto przypomnieć sobie kroki: w wykonaniu dzieci z gr. IV oraz oryginał

P I Ą T E K   15 MAJA

GRUPA I

GRUPA II

 • e-zajęcia z mrs Karoliną z grupy II „Króliczki” są w zakładce GALERIA
 • piosenki mrs Karoliny: Run, jump, shout oraz Hobbis and interests
 • zadania mrs Karoliny: wyszukiwanka
 • kontakt mailowy  do pani Dorotki: d.krefta@p64.edu.gdansk.pl i do pani Iwonki i.golowicz@p64.edu.gdansk.pl oraz do mrs Karoliny: k.dobkowska@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Dorotki: gimnastyka jak zrobić żabkę oraz gimnastyka żabek  

GRUPA III

 • e-zajęcia z mrs Katalin z grupy III „Tygryski” są w zakładce GALERIA
 • kontakt mailowy  do pani Agnieszki: a.kuchta@p64.edu.gdansk.pl i do pani Ewy: e.czarniak@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Agnieszki: mój pupil Jackie
 • zadania do wykonania: pokoloruj zwierzęta domowe 

GRUPA IV

 • e-zajęcia z mrs Hanią z grupy IV „Sowy” są w zakładce GALERIA
 • pobierz zadania mrs Hani: dog
 • kontakt mailowy  do pani Marty: m.matczak@p64.edu.gdansk.pl i pani Joli: j.lorbiecka@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Marty: dziś Światowy Dzień Rodziny plakat
 • zadania: narysuj drzewo genealogiczne swojej rodziny oraz ćwiczenia rodzinne – sylaby