czas w domu 22-26 czerwca 2020

Posted on

Działalność opiekuńcza przedszkola w godzinach 7.00-17.00

Wraz z otwarciem przedszkola, jesteśmy zobowiązani do przestrzegania reżimu sanitarnego przygotowaliśmy placówkę zgodnie z wytycznymi przeciwepidemicznymi Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 4 czerwca 2020 r. dla przedszkoli.

Pełnimy funkcję opiekuńczą w dwóch grupach maksymalnie 16-osobowych ze względu na ograniczoną liczbę aktywnych pracowników. Jeśli liczba zgłoszonych dzieci będzie przewyższać liczbę miejsc, będę zmuszona zawiesić działalność placówki z powodu nie spełniania wymogów sanitarnych GIS. W pierwszej kolejności przyjmowane będą dzieci osób pracujących w walce z COVID-19, czyli: pracowników służby zdrowia, personelu mundurowego, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych.

Rodziców dzieci potrzebujących opieki proszę o zgłoszenie wyłącznie mailowo na dwa dni przed planowanym dniem. Proszę w mailu podać: godziny pobytu dziecka w przedszkolu oraz od jakiego dnia dziecko będzie uczęszczać. Decyzję o przyjęciu oraz druk oświadczenia będzie rodzicom przesłany elektronicznie.

Nauczanie na odległość: poniżej zamieszczamy zadania i zajęcia do wykonania na poszczególne dni tygodnia

 1. Lektorki języka angielskiego zapraszają dzieci do swoich domów. Dzieci mają możliwość obejrzenia zajęć językowych ze swoją panią i dodatkowo zajęć z inną lektorką, do zajęć są jeszcze piosenki oraz karty pracy. Wskazane byłoby oglądanie zajęć wielokrotnie by utrwalić słownictwo i piosenki oraz zwrócić uwagę, by dziecko uczestniczyło w zajęciach włączając się w rozmowę i powtarzając słowa w trakcie zajęć.
 2. Prowadzący zajęcia dodatkowe realizują swoje zobowiązania z miesiąca marca
 3. Panie nauczycielki realizują program zdalnie – zapraszają dzieci do swoich domów oraz zamieszczają zadania do wykonania.
 4. Dla tych z Państwa, którzy mają dostęp do drukarki przekazujemy materiały zarówno do zajęć językowych, do zajęć i zabaw w domu oraz do ćwiczeń ręki (proszę o zwrócenie uwagi, by dziecko prawidłowo chwytało kredkę).

pobierz: prawidłowy uchwyt kredki oraz kontakt do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w sprawie badania lub diagnozy dziecka: PPP Nr 4

P O N I E D Z I A Ł E K   22 CZERWCA

GRUPA I

 • e-zajęcia z mrs Karoliną z grupy I „Kangurki” są w zakładce GALERIA
 • piosenki mrs Karoliny: What’s the weather like? 
 • kontakt mailowy  do pani Marzenki: m.gliwinska@p64.edu.gdansk.pl – pani Marzenka służy pomocą: zachęcam do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Marzenki: wiersz „Bezpieczne wakacje” + pytania do teksu  
 • zadania do wykonania: do kolorowania Wakacje nad morzem  

GRUPA II

 • e-zajęcia z mrs Karoliną z grupy II „Króliczki” są w zakładce GALERIA
 • piosenki mrs Karoliny: I love my Daddy
 • zadania mrs Karoliny: Do and understand
 • kontakt mailowy  do pani Dorotki: d.krefta@p64.edu.gdansk.pl oraz do mrs Karoliny: k.dobkowska@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Iwonki: przyszło lato, mama przeczyta jak podróżowało wiersz pt. Przyszło lato” oraz piosenka „Niech żyją wakacje”

GRUPA III

 • e-zajęcia z mrs Katalin z grupy III „Tygryski” są w zakładce GALERIA
 • kontakt mailowy  do pani Agnieszki: a.kuchta@p64.edu.gdansk.pl i do pani Ewy: e.czarniak@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Ewy: obejrzyj uważnie film gotujemy zupę  a następnie narysuj na kartce – jak największą ilość warzyw, jakie znalazły się w zupie oraz  zabawy z muzyką w domu część 1
 • zadania do wykonania: wiesz, że należy jeść wszystkie warzywa,wybierz swoje ulubione i wykonaj wybraną techniką plastyczną np. kolorowanie, wyklejanie bibułką, wyklejanie plasteliną czy papierem kolorowym: marchew oraz burak oraz pomidor oraz ogórek oraz rzodkiewka

GRUPA IV – dzisiaj o godz. 17.00 zabawy na przedszkolnym placu zabaw i uroczyste pożegnanie przedszkola dla absolwentów

 • e-zajęcia z mrs Hanią z grupy IV „Sowy” są w zakładce GALERIA
 • piosenka mrs Hani: I Love Summertime
 • zadania mrs Hani: Summertime counting 
 • kontakt mailowy  do pani Marty: m.matczak@p64.edu.gdansk.pl i pani Joli: j.lorbiecka@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.

Z A J Ę C I A   D O D A T K O W E – zakończyły się zajęcia dodatkowe na rok szkolny 2019/2020

ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE: kontynuacja terapii indywidualnej na ten tydzień: dla dzieci o inicjałach MN; MG gr.III; NW; HW; ZU; RCR; JK; JK; TZ; MR; IŻ; MG gr. II;  JB; AB; MTIP; MZ; TG; MB; OM; DH; JJ; EM; JZM; WH; NN; AD; OWF.C.;

W T O R E K  23 CZERWCA

GRUPA I – dzisiaj o godz. 16.00 odbędą się zabawy dla dzieci z gr. I na przedszkolnym placu zabaw

 • e-zajęcia z mrs Karoliną z grupy I „Kangurki” są w zakładce GALERIA
 • piosenki mrs Karoliny: What’s the weather like? 
 • kontakt mailowy  do pani Marzenki: m.gliwinska@p64.edu.gdansk.pl – pani Marzenka służy pomocą: zachęcam do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.

GRUPA II

 • e-zajęcia z mrs Karoliną z grupy II „Króliczki” są w zakładce GALERIA
 • piosenki mrs Karoliny: Father’s day rhyme
 • zadania mrs Karoliny: happy fathers day
 • kontakt mailowy  do pani Dorotki: d.krefta@p64.edu.gdansk.pl oraz do mrs Karoliny: k.dobkowska@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.

GRUPA III

 • e-zajęcia z mrs Katalin z grupy III „Tygryski” są w zakładce GALERIA
 • kontakt mailowy  do pani Agnieszki: a.kuchta@p64.edu.gdansk.pl i do pani Ewy: e.czarniak@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Ewy: piosenka dla taty oraz film rodzina i Jej członkowie
 • zadania do wykonania: serce dla taty lub laurka dla taty

GRUPA IV

 • e-zajęcia z mrs Hanią z grupy IV „Sowy” są w zakładce GALERIA
 • piosenka mrs Hani: I Love the Mountains oraz Summer Song
 • kontakt mailowy  do pani Marty: m.matczak@p64.edu.gdansk.pl i pani Joli: j.lorbiecka@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zadania pani Marty: praca plastyczna nie tylko z okazji Dnia Ojca: gąsienica i etap1etap2 i etap3 i etap4 i etap5 i gotowe 🙂

Ś R O D A   24 CZERWCA

GRUPA I 

 • e-zajęcia z miss Karoliną z grupy I „Kangurki” są w zakładce GALERIA
 • piosenka miss Karoliny: The bicycle song
 • kontakt mailowy  do pani Marzenki: m.gliwinska@p64.edu.gdansk.pl – pani Marzenka służy pomocą: zachęcam do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Marzenki: PIOSENKA „BEZPIECZNE WAKACJE”   +  tekst piosenki
 • zadanie do wykonania: Statek – rysuj po śladzie i pokoloruj

GRUPA II

 • e-zajęcia z mrs Karoliną z grupy II „Króliczki” są w zakładce GALERIA
 • piosenki mrs Karoliny: Summer vocabulary
 • zadania mrs Karoliny: 
 • kontakt mailowy  do pani Dorotki: d.krefta@p64.edu.gdansk.pl
  oraz do mrs Karoliny: k.dobkowska@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu
  w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • piosenka pani Iwonki: Śpiewające Brzdące – Piosenka dla taty
 • zadania pani Iwonki: 

GRUPA III

GRUPA IV

 • e-zajęcia z mrs Hanią z grupy IV „Sowy” są w zakładce GALERIA
 • kontakt mailowy  do pani Marty: m.matczak@p64.edu.gdansk.pl
  i pani Joli: j.lorbiecka@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zadania pani Marty: Zadania matematyczne  

C Z W A R T E K   25 CZERWCA

GRUPA I 

GRUPA II dzisiaj o godz. 15.00 odbędą się zabawy dla dzieci z gr. II na przedszkolnym placu zabaw

 • e-zajęcia z mrs Karoliną z grupy II „Króliczki”
 • piosenka mrs Karoliny: What do you like to do in the summer?
 • zadania mrs Karoliny: Bingo
 • kontakt mailowy  do pani Dorotki: d.krefta@p64.edu.gdansk.pl oraz do mrs Karoliny: k.dobkowska@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.

GRUPA III dzisiaj o godz. 17.00 odbędą się zabawy dla dzieci z gr. III na przedszkolnym placu zabaw

 • e-zajęcia z miss Katalin z grupy III „Tygryski”
 • kontakt mailowy  do pani Agnieszki: a.kuchta@p64.edu.gdansk.pl i do pani Ewy: e.czarniak@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.

GRUPA IV

 • e-zajęcia z mrs Hanią z grupy IV „Sowy”
 • zadania mrs Hani: hot air balloons
 • kontakt mailowy  do pani Marty: m.matczak@p64.edu.gdansk.pl i pani Joli: j.lorbiecka@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zadania pani Marty: krótkie ćwiczenia gimnastyczne część 1 oraz część 2  a karty zachowaj podczas wakacji i wykonuj ćwiczenia

P I Ą T E K   26 CZERWCA

GRUPA I 

GRUPA II 

GRUPA III 

 • e-zajęcia z miss Katalin z grupy III „Tygryski”
 • kontakt mailowy  do pani Agnieszki: a.kuchta@p64.edu.gdansk.pl i do pani Ewy: e.czarniak@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
 • zajęcia pani Ewy: rozwiązywanie zagadek o tematyce letniej i wakacyjnej zagadkowe lato
 • piosenki do słuchania na wakacje: Kocham lato oraz Ja lubię lato oraz Wakacyjna przygoda

GRUPA IV