maj 2021

Posted on
  • Od dnia 4 maja dzieci z przedszkola będą uczestniczyć w ogólnomiejskiej kampanii ROWEROWY MAJ.
  • Dnia 7 maja (piątek) w naszym przedszkolu będzie ŻÓŁTY DZIEŃ – dzień pszczół. W tygodniu dzieci będą poznawały życie pszczół. Dnia 7 maja prosimy, aby dzieci miały na sobie ubrania i dodatki w kolorze żółtym, nasza kuchnia przygotuje posiłki z żółtych produktów i odbędzie się żółta zabawa na finał.
  • Dnia 14 maja (piątek) dzieci z grupy II, III i IV będą uczestniczyć w zajęciach z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”. Tytuł spotkania: pole elektryczne w przyrodzie. Dzieci zapoznają się ze zjawiskiem burzy w przyrodzie, dowiedzą się na co trzeba uważać i co mają kroki człowieka do burzy. Zobaczą jak przepływa ładunek elektryczny i będą się zastanawiać czy człowiek ma w sobie prąd.  Mamy nadzieję, że dzieci podzielą się w domu wiedzą zdobytą na tych zajęciach.
  • Dnia 21 maja (piątek) Teatr Conieco z Białegostoku przedstawi TEATRZYK pt. „Królem być i przyjacielem”.
  • .
  • .