grudzień 2021

Posted on
 • W dniach 29 listopada-2 grudnia wystawa artykułów przyniesionych przez dzieci „Swoim się podzielę” i kwesta na rzecz podopiecznych fundacji „Tumbo pomaga”,
 • Dnia 2 grudnia (czwartek) odbędzie się KONCERT MUZYCZNY pt. „Niezwykła opowieść zimowa”. Koncert poprowadzi pani Barbara Żurowska-Sutt. Proszę, aby dzieci były odświętnie ubrane.
 • Dnia 6 grudnia (poniedziałek) dzieci będą oczekiwać spotkania z MIKOŁAJEM.
 • Dnia 10 grudnia (piątek) w gr. II, III i IV odbędą się zajęcia z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”. Tytuł spotkania: chemikalia w domu.  Dzieci dowiedzą się na jakie artykuły chemiczne trzeba w domu uważać i dlaczego, zobaczą jak wygląda gwałtowne łączenie się cząsteczek, sprawdzą czy tłuszcz połączy się z wodą i co się stanie jak sodę połączymy z kwasem. Mamy nadzieję, że dzieci podzielą się w domu informacjami z warsztatów.
 • Dnia 15 grudnia (środa)  odbędzie się PRZEDSZKOLNA WIGILIA. Dzieci wraz z pracownikami przedszkola zasiądą do wspólnego świętowania. Będziemy dzielić się opłatkiem, śpiewać kolędy i pastorałki oraz spożywać świąteczne potrawy. Gościem uroczystości będzie ksiądz Krzysztof Lis – proboszcz parafii na Żabiance. Prosimy, aby dzieci były odświętnie ubrane.
 • Dnia 16 grudnia (czwartek) zapraszamy rodziców do wspólnego udziału w przedstawieniu pt. „Hej kolęda” w wykonaniu TEATRU CONIECO. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc siedzących, proszę, aby do każdego dziecka przyszła tylko jedna osoba dorosła – niech to będzie osoba zdrowa i w miarę możliwości zaszczepiona. UWAGA: przedszkole zastrzega sobie prawo odwołania widowiska w przypadku epidemii w przedszkolu lub zmian restrykcji. – odwołane z uwagi na dużą zachorowalność na COVID-19.
 • Dnia 17 grudnia (piątek) z uwagi na odwołanie przedstawienia z udziałem rodziców, zapraszamy dzieci na przedstawienie pt. „Pluszowa opowieść o przyjaźni” również w wykonaniu Teatru Conieco z Białegostoku.
 • Święta Bożego Narodzenia: 

  Magicznych Świąt Bożego Narodzenia
  Szczęśliwego Nowego Roku 2022
  Przedszkolakom i Ich Rodzicom
  życzy
  Dyrektor, nauczyciele i pracownicy      

         Przedszkola Nr 64 „Kubuś Puchatek”   

 • .
 • .