lipiec/sierpień 2022

Tak jest świat urządzony, że po nocy przychodzi dzień, po burzy powraca spokój, a po pracy każdemu należy się zasłużony odpoczynek.

Rok szkolny 2021/2022, czas wspólnej zabawy przedszkolnej, pracy nauczycieli i rodziców, właśnie dobiegł końca, więc teraz pora na wytchnienie.

Z okazji zakończenia roku szkolnego i rozpoczęcia wakacji składamy wszystkim Szanownym Rodzicom i Drogim Dzieciom serdeczne podziękowania za całoroczną współpracę i życzenia udanego wypoczynku.

Życzymy dobrego zdrowia i niczym nie zmąconej radości, bezpiecznych podróży, słonecznej pogody i niezapomnianych wrażeń przeżytych podczas wszystkich niezwykłych wakacyjnych przygód.

Dyrektor, nauczyciele i pracownicy przedszkola

• przypominamy, że przedszkole pełni dyżur w wakacje od 1 do 22 lipca 2022 i zapraszamy dzieci zapisane wcześniej na dyżur wakacyjny.
  • czekamy na Wasze kartki pocztowe z wakacji, dla przypomnienia adres przedszkola:
    Przedszkole Nr 64 „Kubuś Puchatek”
    80-340 Gdańsk, ul. Gospody 20