wrzesień 2023

Witamy wszystkie dzieci po wakacjach 🙂

• Dnia 1 września (piątek)  to pierwszy dzień przedszkola w nowym roku szkolnym. Dzieci przywitają się ze swoimi paniami oraz z koleżankami i kolegami.
    Powitamy dzieci najmłodsze, które po spotkaniach adaptacyjnych w lipcu, po raz pierwszy samodzielnie zostaną w naszym przedszkolu – otoczymy Ich szczególną troską, aby dobrze się u nas czuły.
  • Dnia 6 września (środa) o godz. 17.00 zapraszamy na ZEBRANIE Z RODZICAMI. Ze względu na spotkanie zarówno z dyrektorem, jak i nauczycielami i lektorkami bardzo proszę, aby pozostawić dzieci w domu; proszę o zabranie długopisów.
  • Dnia 8 września (piątek) dzieci z grupy II, III i IV będą uczestniczyć w zajęciach z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”. Tytuł spotkania: „właściwości wody”. Dzieci dowiedzą czy woda może mieć dziurę; zobaczą kiedy może się udać nadmuchiwanie wody i jak woda może się napinać oraz  sprawdzą miksturę chemika: detergent, woda, gliceryna. Mamy nadzieję, że dzieci podzielą się w domu wiedzą zdobytą na tych zajęciach.
  • Dnia 11 września (poniedziałek) odbędą się pokazowe zajęcia z judo dla grupy II, III i IV.
  • Dnia 12 września (wtorek) odbędą się pokazowe zajęcia z tańca towarzyskiego dla grupy II, III i IV.
  • Dnia 18 września (poniedziałek) odbędą się pokazowe zajęcia z musicalu 'piraci’ dla grupy II, III i IV.
  • W dniach 18-22 września  będziemy obchodzić OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ SZCZĘŚCIA W SZKOLE oraz zainaugurujemy nasz roczny przedszkolny projekt „szczęśliwe przedszkole”.
  • Dnia 22 września (piątek) TEATR CONIECO z Białegostoku wystąpi z przedstawieniem „Szewczyk Dratewka”
  • Dnia 22 września (piątek) świętujemy DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA