październik 2023

Posted on
  • Dnia 4 października (środa) odbędzie się uroczystość pasowania na starszaka dla dzieci z grupy SOWY; prosimy, aby dzieci były ubrane na galowo
  • Dnia 11 października (środa) dzieci z grupy II, III i IV wyjeżdżają autokarem do Hali Olivia na REWIĘ NA LODZIE pt. „Lodowa baśń”. Ważne: śniadanie będzie o godz. 7.30, wyjazd gr. IV o godz. 8.00, gr. II i III o 8.20; prosimy, aby dzieci były ciepło ubrane (zimowa kurtka, czapka, itp), gdyż na lodowisku jest zimno;
  • Dnia 12 października (czwartek) odbędzie się FIOLETOWY DZIEŃ ŚLIWKI WĘGIERKI w ramach naszego programu 'Świat kolorem malowany’; prosimy, aby dzieci miały na sobie ubrania w kolorze fioletowym; kuchnia będzie serwować posiłki ze śliwką w roli głównej;
  • Dnia 13 października (piątek) dzieci z grupy II, III i IV będą uczestniczyć w zajęciach z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”; tytuł spotkania: 'CZĄSTECZKI’. Dzieci dowiedzą się kiedy cząsteczki zwiększają swoją objętość; zobaczą cząsteczki szalejące od ciepła i zimna; przekonają się czy ciepło może powiększać a zimno zmniejszać; mamy nadzieję, że w domu dzieci podzielą się z rodzicami wiadomościami i wrażeniami z zajęć;
  • Dnia 20 października (piątek) odbędzie się świąteczna sesja zdjęciowa dla dzieci z grupy III i IV wykonywana przez fotografa z firmy Newborn Moments; pani wykonująca zdjęcia prosi o ubranie dzieci (jeśli tylko to możliwe) w kolorystyce świątecznej: do jednej serii kolory czerwieni, zieleni, brązu i beżu oraz do drugiej w kolorze bieli i złota;
  • Dnia 23 października (poniedziałek) odbędzie się świąteczna sesja zdjęciowa dla dzieci z grupy I i II wykonywana przez fotografa z firmy Newborn Moments; pani wykonująca zdjęcia prosi o ubranie dzieci (jeśli tylko to możliwe) w kolorystyce świątecznej: do jednej serii kolory czerwieni, zieleni, brązu i beżu oraz do drugiej w kolorze bieli i złota;
  • Dnia 25 października (środa) będziemy obchodzić urodziny naszego bohatera KUBUSIA PUCHATKA; z tej okazji personel przedszkola przedstawi teatrzyk pt. „Urodzinowa niespodzianka”; będą też konkursy i oczywiście tort urodzinowy; spodziewamy się, że Kubuś odwiedzi nasze przedszkole i dlatego kto chce może przygotować dla Jubilata prezent urodzinowy w postaci laurki;
  • Dnia 26 października (czwartek) odbędą się zajęcia z native speakerem ze szkoły językowej TUTLO z Kielc;
  • Dnia 27 października (piątek) odbędzie się KONCERT MUZYCZNY, który poprowadzi pani Barbara Żurowska-Sutt; tytuł koncertu „Zwariowane babie lato”. Wystąpią muzycy, którzy grają na mandolinie i gitarze. Proszę, aby dzieci były elegancko ubrane.