lipiec/sierpień 2024

Posted on

Tak jest świat urządzony, że po nocy przychodzi dzień, po burzy powraca spokój, a po pracy każdemu należy się zasłużony odpoczynek. Rok szkolny 2023/2024, czas wspólnej zabawy przedszkolnej, pracy nauczycieli i rodziców właśnie dobiegł końca, więc teraz pora na wytchnienie.

Z okazji zakończenia roku szkolnego i rozpoczęcia wakacji składamy wszystkim Szanownym Rodzicom i Drogim Dzieciom serdeczne podziękowania za całoroczną współpracę i szczere życzenia udanego wypoczynku. Życzymy dobrego zdrowia i niczym nie zmąconej radości, bezpiecznych podróży, słonecznej pogody i niezapomnianych wrażeń przeżytych podczas wszystkich niezwykłych wakacyjnych przygód.

Dyrektor, nauczyciele i pracownicy przedszkola


Przypominamy, że przedszkole pełni dyżur w wakacje od 1 do 30 sierpnia 2024 i zapraszamy dzieci zapisane wcześniej na dyżur wakacyjny.

Jak co roku, czekamy na kartki pocztowe z wakacji z pozdrowieniami dla Przedszkola i Waszych ukochanych Pań, dla przypomnienia adres przedszkola:

Przedszkole Nr 64 „Kubuś Puchatek”
80-340 Gdańsk
ul. Gospody 20
POLAND

W dniach 19-23 sierpnia 2024 r. organizujemy spotkania w ramach programu „Witaj   nowy   przedszkolaku” przygotowane dla dzieci 3-letnich, które pierwszy raz przyjdą do przedszkola we wrześniu 2024 :

  • w dniach 19 – 22 sierpnia (poniedziałek, wtorek, środa, czwartek) w godz. 16.30 – 17.00    zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. Dzieci przynoszą kapcie na zmianę. Spotkania poprowadzi nauczycielka przedszkola.
  • dnia 23 sierpnia (piątek) o godz. 16.30 zapraszamy tylko rodziców na spotkanie informacyjne z    dyrektorem Przedszkola Nr 64 “Kubuś Puchatek”.