czas w domu 25-29 maja 2020

P O N I E D Z I A Ł E K   25 MAJA

• piosenki mrs Karoliny: Driving In My Car
  • zadania mrs Karoliny: the roses
  • kontakt mailowy  do pani Dorotki: d.krefta@p64.edu.gdansk.pl oraz do mrs Karoliny: k.dobkowska@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
  • zajęcia pani Dorotki: opowiadanie „Zapach mamy” czyta Marcin Kwaśny oraz piosenka „Dziękuję Mamo. Dziękuję Tato”

• e-zajęcia z mrs Katalin z grupy III „Tygryski” są w zakładce GALERIA
  • kontakt mailowy  do pani Agnieszki: a.kuchta@p64.edu.gdansk.pl i do pani Ewy: e.czarniak@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
  • zajęcia pani Agnieszki: prezentacja multimedialna pani Agnieszki  (przesuwaj kursorem  〉   ilustracje prezentacji)
  • zadania dla dzieci: karta pracy drzewo genealogiczne mojej rodziny

• piosenka mrs Hani: Five Little Monkeys oraz Brush your teeth
  • zadania mrs Hani: Healthy/ unhealthy
  • kontakt mailowy  do pani Marty: m.matczak@p64.edu.gdansk.pl i pani Joli: j.lorbiecka@p64.edu.gdansk.pl – służymy pomocą: zachęcamy do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
  • zajęcia pani Marty:  proszę, aby dzieci powtórzyły wiersz i piosenki o mamie z ubiegłego tygodnia
  • zadania dla dzieci: wykonaj drzewo genealogiczne oraz rodzinna czytanka oraz karta pracy „Rodzina” oraz labitynt oraz w książce „Dzieciaki w Akcji 4” proszę wykonać zadania ze strony 26, 27, 28, 29

ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE: kontynuacja terapii indywidualnej na ten tydzień: dla dzieci o inicjałach MN; MG gr.III; NW oraz dla dzieci o inicjałach HW; ZU; RCR; JK; JK; TZ; MR; IŻ; MG gr. II;  JB; AB; MT oraz dla dzieci o inicjałach IP; MZ; oraz dla dzieci o inicjałach  TG; MB; OM; DH; JJ; EM   oraz dla dzieci o inicjałach JZM; WH; NN; AD; OW dla dziecka o inicjałach F.C.;

ZAJĘCIA MUSICALOWE: jak podano 20 kwietnia 2020, zapraszamy nowych chętnych

SZACHY: jak podano 20 kwietnia 2020, zapraszamy nowych chętnych

W T O R E K  26 MAJA

• piosenka mrs Karoliny: How are you? Emotions song
  • kontakt mailowy  do pani Marzenki: m.gliwinska@p64.edu.gdansk.pl – pani Marzenka służy pomocą: zachęcam do kontaktu w sprawach wychowawczych i  dzielenia się informacjami z czasu 'zostań w domu’.
  • zajęcia pani Marzenki: wiersz „Moja mama oraz zaśpiewaj piosenkę „Życzenia dla mamy”
  • zadanie do wykonania dedykowane z myślą o mamie: serce dla mamy
  • wyniki konkursu plastycznego „Łąka kwietna” i „Strach na wróble”: pani Jola ogłasza

• piosenki mrs Karoliny: Happy Mother’s Day oraz Hugs and kisses