Powrót do przedszkola po wakacjach

Posted on

NOWY  ROK  SZKOLNY  2020/2021  ROZPOCZNIE  SIĘ  1 WRZEŚNIA 2020 R. 
Wakacje dobiegają końca i nadchodzi czas powrotu do przedszkola – Kubuś Puchatek czeka już na przedszkolaki. Wraz z nowym rokiem szkolnym nasze przedszkolaki awansują do starszych grup, aby tam przywitać się z długo niewidzianymi koleżankami, kolegami i paniami.

Szczególnie ciepło witamy nasze KANGURKI, które po raz pierwszy przekroczą próg przedszkola. Życzymy Wam szybkiej adaptacji, mamy nadzieje, że wkrótce za drzwiami będzie słychać tylko śmiech i wesołą zabawę.

Liczymy, że wszystkie przedszkolaki są zdrowe i nikt z domowników nie przebywa na kwarantannie.

Przedszkole będzie czynne w godzinach 6.00-17.00. Gwarantujemy, że przedszkole jest przygotowane do otwarcia i będzie przestrzegało wytycznych przeciwepidemicznych Głównego inspektora Sanitarnego z dnia 25 sierpnia 2020 r. w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Wszystkim naszym przedszkolakom życzymy, aby ten rok szkolny przyniósł ze sobą wiele nowych przygód, przyjaźni i radości z nauki, beztroskiej zabawy i uśmiechu od ucha do ucha.

PLAN ZEBRAŃ Z RODZICAMI:

Grupa I „Kangurki” dnia 2 września 2020 (środa) o godz. 17.00

Grupa II „Króliczki” dnia 8 września 2020 (wtorek) o godz. 17.00

Grupa III „Tygryski” dnia 3 września 2020 (czwartek) o godz. 17.00

Grupa IV „Sowy” dnia 7 września 2020 (poniedziałek) o godz. 17.00

W związku z tym, że na spotkaniu będą też lektorki języka angielskiego, proszę, aby dzieci zostały w domu. Podczas spotkania obowiązuje zakrywanie ust i nosa, proszę o zabranie ze sobą długopisu.