wrzesień 2020

Posted on
  • W dniach 2-8 września o godz. 17.00 zapraszamy na ZEBRANIA Z RODZICAMI. Ze względu na spotkanie zarówno z dyrektorem, jak i nauczycielami i lektorkami bardzo proszę, aby pozostawić dzieci w domu, proszę o zabranie długopisów,
  • Dnia 11 września (piątek) dzieci z grupy II, III i IV będą uczestniczyć w zajęciach z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”. Tytuł zajęć: „czy woda może mieć dziurę?”. Dzieci sprawdzą czy można nadmuchać wodę, dowiedzą się o dziwnych właściwościach wody i przygotują miksturę chemika.  Mamy nadzieję, że dzieci podzielą się w domu wiedzą zdobytą na tych zajęciach,
  • Dnia 17 września (czwartek) dzieci z grupy KRÓLICZKI będą uczestniczyć w warsztatach ceramicznych prowadzonych przez rodziców Feli
  • Dnia 24 września (czwartek) będziemy gościć na naszym placu zabaw żywe gołębie, które na codzień mieszkają w 'Zagrodzie Powroty’
  • Dnia 25 września (piątek) Teatr Magmowcy zaprasza dzieci na zabawę plenerową „Afryka wita przedszkole”
  • W dniach 28,29 i 30 września świętujemy w przedszkolu Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, pod patronatem serii książek „KICIA KOCIA”
  • W dniach 2/3-4 października (piątek-sobota-niedziela) organizujemy kolejny wyjazd integracyjny dla rodzin  do Leśnej Huty pod hasłem GRZYBOBRANIE. Informacje i zapisy na tablicy ogłoszeń w przedszkolu – liczba miejsc ograniczona,