kwiecień 2022

Posted on
  • Dnia 7 kwietnia (czwartek) dzieci obejrzą TEATRZYK pt. „Legendy polskie”” w wykonaniu Teatru Conieco z Białegostoku.
  • Dnia 8 kwietnia (piątek) dzieci z grupy II, III i IV będą uczestniczyć w zajęciach z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”. Tytuł spotkania: „Falujące cząsteczki z energią – prąd”.  Dzieci dowiedzą się co siedzi w gniazdku elektrycznym, sprawdzą gdzie jest prąd. Zbadają wyginanie się wody i dowiedzą się gdzie można magazynować prąd. Mamy nadzieję, że dzieci podzielą się w domu informacjami z warsztatów.
  • Dnia 14 kwietnia (czwartek) odbędzie się KONCERT MUZYCZNY, który poprowadzi pani Barbara Żurowska-Sutt. Proszę, aby dzieci były elegancko ubrane.
  • Dnia 21 kwietnia (czwartek) dzieci z grupy IV jadą (tramwajem) do Pałacu Młodzieży w Gdańsku na zajęcia pt. Ogród Matyldy”.
  • Dnia 22 kwietnia (piątek) będziemy obchodzić NIEBIESKI DZIEŃ w ramach programu „Świat kolorem malowany”. Dzieci 'przeniosą się w czasie i przestrzeni’ na dno oceanu do podwodnego świata ryb. Tego dnia wszystko (prawie wszystko) będzie niebieskie i prosimy, aby dzieci miały na sobie ubrania w kolorze niebieskim.
  • Dnia 28 kwietnia (czwartek) w ramach 'podróży w czasie i przestrzeni’ dzieci przeniosą się do epoki bursztynu. Tego dnia wyjeżdżamy na wycieczkę do Muzeum Bursztynu w Gdańsku. W roli przewodników wystąpią nasze nauczycielki. WAŻNE: dla grupy I i III śniadanie będzie o 7.30, dla grupy II i IV o zwykłej porze.
  • .
  • .
  • .