styczeń 2024

Posted on
  • Dnia 5 stycznia (piątek) dzieci z grupy II, III i IV będą uczestniczyć w zajęciach z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”; tytuł spotkania: 'jak piją cząsteczki’. Dzieci dowiedzą się z czego zbudowana jest woda oraz jak woda jest transportowana w roślinach, przekonają się czy woda jest czysta – to czego nie widać oraz czy woda płynie do góry; zobaczą wodę pod mikroskopem; mamy nadzieję, że w domu dzieci podzielą się z rodzicami wrażeniami z zajęć;
  • Dnia 8 stycznia (poniedziałek) dzieci uczęszczające na lekcje religii idą do kościoła pw. Chrystusa Odkupiciela na spotkanie z księdzem Krzysztofem przy żłóbku;
  • Dnia 11 stycznia (czwartek) odbędzie się BAL KARNAWAŁOWY, który poprowadzą aktorzy teatru KOPEREK I KMINEK. Obowiązują stroje karnawałowe; przed balem (od 8.30) będą wykonywane zdjęcia.
    Istnieje możliwość wypożyczenia stroju karnawałowego na terenie przedszkola: do dnia 9 stycznia (wtorek) należy wpisać imię i nazwisko dziecka, rozmiar oraz nazwę stroju z plakatu, dnia 10 stycznia będzie można odebrać strój, płatność w miesiącu lutym na konto Rady Rodziców;
  • Dnia 23 stycznia (wtorek) zapraszamy babcie i dziadków na uroczystość z okazji Ich święta: o godz. 14.30 grupa I „Kangurki”, a o godz. 15.00 grupa III „Tygryski”;
  • Dnia 25 stycznia (czwartek) zapraszamy babcie i dziadków na uroczystość z okazji Ich święta: o godz. 14.30 grupa IV „Sowy”, a o godz. 15.10 grupa II „Króliczki”;
  • Dnia 30 stycznia (wtorek) dzieci z grupy III idą na wycieczkę do Parku Oliwskiego na spotkanie z przyrodnikiem, który podczas spaceru po parku opowie o dokarmianiu ptaków;