luty 2024

Posted on
  • Dnia 15 lutego (czwartek) Teatr 'Lokomotywa’ z Gdyni wystąpi z przedstawieniem pt. „O Smoku Obiboku”;
  • Dnia 16 lutego (piątek) dzieci z grupy II, III i IV będą uczestniczyć w zajęciach z cyklu „CIEKAWY ŚWIAT”; tytuł spotkania: 'CO TO JEST ZIMNO’. Dzieci dowiedzą się jakie są stany skupienia materii; zobaczą wolno poruszający się gaz, który stanie się lodem; przekonają jak temperatura wpływa na wodę; mamy nadzieję, że w domu dzieci podzielą się z rodzicami wiadomościami i wrażeniami z zajęć;
  • Dnia 20 lutego (wtorek) dzieci z grupy IV idą na wycieczkę do Parku Oliwskiego na spotkanie z przyrodnikiem, który podczas spaceru po parku opowie o dokarmianiu ptaków;
  • Dnia 21 lutego (środa) dzieci z grupy IV wezmą udział w Dniu Przedszkolaka zorganizowanym na terenie Szkoły Podstawowej Nr 89; będzie to okazja do poznania szkoły;
  • Dnia 22 lutego (czwartek) rozpoczynamy realizację autorskiego programu przedszkolnego ’emocje w Stumilowym Lesie’; program będzie uczył i wspomagał regulować emocje (radość, spokój, złość, smutek, strach); będziemy też sukcesywnie wprowadzać nowe 'kuferki z emocjami’ do pracy w grupie;
  • Dnia 23 lutego (piątek) dzieci z grupy III i IV będą uczestniczyć w zajęciach 'Velvet – piątka dla natury’, temat: baterie w przyrodzie;
  • Dnia 29 lutego (czwartek) dzieci będą uczestniczyć w zajęciach uczących elementów pierwszej pomocy